Firmamız Hakkında

Yıldız İnsaat

Firmamız 1977 yılında Yıldız Ticaret adı altında tesisat firması olarak ticari hayatına başlamıştır. 1990 yılında doğalgazın ülkemize gelmesi ile bu alanda gerekli yatırım ve eğitimleri alarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile bu sektörde de ön plana çıkmıştır.

1992 yılından bu yana da ; Yıldız İnşaat Tesisat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adı altında doğalgaz ve tesisat alanında taahüt projelerinin aranan önemli bir parçası olarak ticari hayatına devam etmektedir.

Ülke ekonomisine katkıda bulunmak ve beklentilerimizi gerçekleştirmek için günümüze kadar taviz vermeden benimsediğimiz misyonumuz ile sürekli gelişime kanalize ettiğimiz vizyonumuz doğrultusunda siz dostlarımıza hizmet vermekteyiz. Projelendirme aşamasından uygulama aşamasına kadar tüm işlemler kendi bünyesinde bulunan profesyonel ekip tarafından yapılmaktadır.

Tüm proje tasarlanırken mekana, konseptte, fonksiyonelliğe, estetiğe ve kaliteye önem verilerek, birinci sınıf ürünler kullanılması ön planda tutulmaktadır. Uzun yıllar içinde, hayata geçirdiğimiz projelerle ile yüklendiğimiz sorumlulukları, ticari etik kurallarını göz önüne alarak, kendi menfaatleri kadar proje ortaklarımızın da menfaatlerini gözeterek başarılı işlere imza atmaya, yeni projeler ile ekonomiye katkıda bulunmaya devam etmekteyiz.

Türkiye ekonomisine katkı sağlayan önemli projelerde yer alan firmamız kazandığı tecrübe, ekipman parkı ve deneyimli kadrosu ile faaliyet gösterdiği alanlarda büyük saygınlık kazanmıştır, firmamız yılların verdiği tecrübe ile ve seçkin markaları ile siz müşterilerine hizmet sunmaktadır.
 
Faaliyet alanlarımız:
 
o   Kombi Değişimi
o   Klima Keşif
o   Mekanik Proje - Taahhüt
o   Konut Doğalgaz Tesisatı - Keşif
o   Merkezi Sistem Çözümleri
o   Kombi Kaskad Sistem Çözümleri
o   Merkezi Sistemler Kazan Değişimi
o   İklimlendirme- Klima Çözümleri
o   Mekanik Tesisat Çözümleri